Kontakty

Eurosys s.r.o.
Mostecká 227/9
412 01 Litoměřice
Tel: +420 416 73 73 00
Fax: +420 416 73 73 00
obchod@eurosys.cz
GSM brána:+420 737 221 100

Informační okno

Obchodní podmínky

ceník Jablotron_30.5.2016.pdf

 

Prodejna

Pondělí - Pátek

8:00h - 11:30h 12:30h - 16:00h

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zárověň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


PRODUKTY » Telefonní ústředny
Telefonní ústředny

Eurosys se zaměřuje na kompletní řešení Vašich telekomunikačních potřeb a prodej telekomunikační techniky. Zajišťujeme kompletní řešení od telekomunikačních ústředen, jejich programování, servis a správu až po prodej běžných telefonních přístrojů či faxů.

Dodáváme a montujeme na klíč:

Telefonní ústředny již od jedné státní linky a čtyř telefonních poboček až po rozsáhlé komunikační celky (ALPHATEL, ATEUS, ALCATEL, SIEMENS, PANASONIC)

 

Umožňují více uživatelům využívat jednu či několik státních linek, přepojování mezi jednotlivými uživateli (pobočkami) a vzájemnou komunikaci. Díky velmi variabilnímu nastavení lze řídit využívání telefonních služeb ve Vašem podniku a následně detailně dělit náklady na jednotlivé pobočky či státní linky.


- telefonní přístroje drátové i bezdrátové
- telefonní záznamníky
- faxy
- telefonní tarifikátory

 

- telefonní GSM brány pro připojení mobilního telefonu do telefonní ústředny

Pokud se rozhodnete telefonovat z pevné linky na mobilní telefon nebo z mobilního telefonu na pevnou linku, je třeba počítat s cenou za hovor několikanásobně převyšující cenu hovoru mezi dvěma mobilními telefony. GSM Brána - obousměrný převodník volání, kvalitně a spolehlivě převede hovory na nejlevnější spojovou cestu mobil - mobil. GSM Brána může dále sloužit pro dálkové ovládání spotřebičů a pro nadstandardní zabezpečení objektů i bez přivedené telefonní linky.

© 2011 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek, eshopy, letáky, vizitky
Kontejnery, koše, popelníky Kuchyně, koupelny Doplňky pro dům byt a zahradu Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy Ohňostroje Litoměřice |
Thruhlářství Husák - Atypické tesařské konstrukce | Karty vykládací, vykládací karty, diáře, kalendáře |
OWIxMGYxNm