logo         
Kontakty

Eurosys s.r.o.
Mostecká 227/9
412 01 Litoměřice
Tel: +420 416 73 73 00
Fax: +420 416 73 73 00
obchod@eurosys.cz
GSM brána:+420 737 221 100

Informační okno

Obchodní podmínky

ceník Jablotron_30.5.2016.pdf

 

Prodejna

Pondělí - Pátek

8:00h - 11:30h 12:30h - 16:00h

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zárověň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


PRODUKTY » Ozvučovací technika
Ozvučovací technika

Ozvučovací systémy jsou nezbytnou součástí výbavy supermarketů, obchodních domů, hotelů, zábavních center, sportovních zařízení, škol, veřejných institucí, úřadů, letišť, nádraží i průmyslových podniků (staveb, výrobních závodů apod.). V posledních letech se intenzině rozvíjí tzv. SR systémy, které slouží ke kvalitnímu ozvučení divadel, kin apod.

 Podstatné vlastnosti ozvučovacích systémů jsou srozumitelnost hlášení, jeho dostatečná hlasitost, možnost připojení a spolupráce s elektrickými zabezpečovacími a protipožárními systémy, vysoká spolehlivost v dlouhodobém provozu, nezávislost na výpadku sítě, hudba na pozadí, rozdělení reproduktorů na skupiny (zóny) a tzv. nucený poslech. K zajištění pokrytí širokého spektra požadavků uživatelů ozvučovacích systémů využíváme zejména komponenty firmy Philips, která zajišťuje kompletní sortiment produktů potředných k realizaci optimálního řešení.
Sytémy SR jsou určeny především pro ozvučení všude tam, kde upřednostňujeme vysoký výkon, velmi kvalitní reprodukci hudby a mluveného slova a nepožadujeme speciální možnosti jako směřování hlášení apod. Systémy SR jsou založeny na nízkoimpedačním rozvodu a jsou vhodné pro různá kulturní centra, divadla, kina, koncerty, sportovní stadiony apod. Nezřídka se jedná o instalace dočasné či jednoduše upravitelné.

 

© 2011 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek, eshopy, letáky, vizitky
Kontejnery, koše, popelníky Kuchyně, koupelny Doplňky pro dům byt a zahradu Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy Ohňostroje Litoměřice |
Thruhlářství Husák - Atypické tesařské konstrukce | Karty vykládací, vykládací karty, diáře, kalendáře |
YWMzMzhlM